Teeme reklaami kah, täiesti omal vabal tahtel.

Just selline näeb välja keskmisest jõukama petrolheadi eramu. Või “mancave”. Vastavalt võimalustele. Kuna aga siinkandis nii jõukaid petrolheade pole, siis pole ka tegu eramuga. Mis see siis on?

See on üks uus koht, kus saab korraldada igasugu üritusi, näiteks kontserte või aasta auto valimise gaalat või kasvõi oma sünnipäeva pidada. Heli on seal nii hea, et isegi sanderimart kiitis. Aga kuidas see siis meile oluline peaks olema? Üllarit teate? Tema on selle peene hoone idee autor, seda puhtalt vajadusest leida oma leludele normaalsed hoiustamistingimused.

Ja neid lelusid tal jagub mitmele lauale, kõik ei mahu isegi lauale, osad tuleb baarileti sisse ehitada või lihtsalt pimedasse nurka seinaäärde seisma panna, või nööridega lakke tõmmata. Ja maja olla ikka liiga väike saanud nagu selgus.

Stereotüüpides kinni olles – isegi naistele on mõeldud, vankrid ja nukud…

Ehk siis on mida vaadata, kui üritus ise ei sobi. Kui sel hetkel toimuv sündmus siiski ka hea on, siis selle aja ikka leiab, et väike tuur teha… SIIN!

BMW-d, vanemad ameeriklased ja näpuotsaga ka nõukanostalgiat. Kellele see ei meeldiks?

Enamus autosid on kas heas või väga heas korras, mõne erandiga. Aga sellest võib Üllar ise pikemalt rääkida, kui huvi tuntakse.

Seintel on Noorkunstniku teemakohased maalid, detaile jagub rohkem kui üheks külastuseks nii autodel kui hoones endas.

Kähkusõiduajalugu ei ole samuti välja jäetud.

Ja detaile…

Kuna või kuidas sinna siis saab? Esimene võimalus selleks on juba õige pea:

Mine vaata päev enne aastavahetust hea meelelahutuse ja toidu saatel väärt autoparki nii, et sulle mingit jama kraevahele ei saja ja kaaslasteks üritusel on paljud sinusugused.

Kogu vajaliku info leiad siit: AASTALÕPU AUTOGALA