application/x-httpd-php index.php ( PHP script, ASCII text ) application/x-httpd-php wp-load.php ( PHP script, ASCII text ) Oma vaateid, kogemusi ja emotsioone jagavad:

Petrolheads.EE on tehnikateemaline blogi, mille eestvedajateks on oma valdkondade tuntud ja ühed eredaimad pliiatsid.
Meie peamiseks eesmärgiks on toetada mootorispordi ja autokultuuri arengut Eestis ja tutvustada seda ka laiemale publikule, tuues lugejateni väärt infot nii siit, kui ka sealtpoolt piiri. Lisaks lööme kaasa erinevates ettevõtmistes ja teinekord aitame ürituste korraldamisel nii nõu, kui jõuga.
Petrolheads läheneb asjale kõigile arusaadavalt, jättes tihtipeale kõrvale vaid spetsialistidele arusaadava infoüleküllastuse – olulisimaks on emotsioon!

Põhivara:
Sergei Zjuganov – Petrolheads.EE idee ja nime autor. Tööajal loob reklaami ja ilusaid asju, vabal ajal sõidab eriliste autodega, millest hea meelega muljetab.

Siim Siimson – seltskonna vaimne liider ja osav sulesepp. Olnud autodega seotud aegade algusest ja ravi pole veel kuskilt leidnud.

Tarmo Tomson – asendamatu foto- ja tehniline tugi. Tundub, et näeb maailma läbi vaid talle omase väga iroonilise prisma.

Kaspar Aruvee – meie oma “Stig”, aga lisa-arsenaliks ka sõna ja pliiats. EDL kohtunik ja Baltikumi ringradade hirm “Ladarider”.

Henri Kalmist – seltskonna noorim liige, kelle paari hooajane ringradadel võistlemise ja EDL-kohtunikuks olemise kogemused aitavad kindlasti tuua Teieni kõike põnevat.