13.-14. juunil tulid taas kokku Eesti parimad rallipaarid, et üksteisega mõõtu võtta ja võidu lennata. Seekord oli tegemist Grossi Toidukaubad Viru Ralliga ning võistlust tegi veel põnevamaks see, et Läti meistrivõistluste sari oli samuti selle ürituse oma kavasse võtnud.Ralli ise oli pealtvaatajatele väga hea. Katseid oli igale maitsele, kõigile oli midagi – kellele meeldib tihnikus ragistada või hoopiski mugavalt autoga peaaegu raja äärde sõita.


Mitmed katsed kulgesid läbi Kehala Ringi, mis on nii pealtvaatajatele kui ka fotograafidele tõeliseks maiuspalaks, kuna see spetsiaalne rallikompleks võimaldab jälgida mitme kilomeetri jagu kihutamist ja korraga kuni nelja autot.Kõik see „action“ võtab teinekord silme eest päris kirjuks ja alati ei pruugi enam arugi saada, mida vaatad… või pildistad.

Veel üheks tõmbenumbriks sel Ringil on kurikuulus „Kehala hüpe,“ kus julgemate võistlejate autot mitmeks sekundiks gravitatsiooni ja füüsikaseadused proovile panevad.Isegi veoautoga. See on juba vaatepilt omaette.


Rallipaar Harri Rodendau / Tom Rist õhulend kujunes planeeritust oluliselt teisiti, eriti just see maandumise osa.

Loodetavasti on mehed peagi rajal tagasi, sõidustiil on neil väga kiire, efektne ja vaatemänguline ning oleks kahju neid mitte rohkem näha.

Ralli läks aga edasi, vaadata oli veel palju.


Enamuse katsevõitudest ning ka ralli esikoha võtsid rallipaar Timmu Kõrge / Erki Pints.

Kuid see ei takistanud ka teisi tähistamast.

GALERII


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.